פייסבייק – טיולי אופניים וארוחות שטח

אין שילוב מושלם יותר מאשר פעילות ספורטיבית מאתגרת, נוף שצופן בתוכו אינספור גילויים חדשים וארוחות שטח מפנקות שאחריהן כל מה שנשאר הוא להיאנח מסיפוק ולהתחיל לתכנן את הפעם הבאה שתתנסו בחוויה. אנחנו ב"פייס-בייק" מציעים לקבוצות ולמשפחות את החוויה האולטימטיבית של טיולי אופניים חשמליים לצד פריסות וארוחות שטח מפנקות.

אנחנו מביאים לכל רחבי הארץ את צי האופניים החשמליים שלנו, אבל לא שוכחים להביא צידה לדרך. ארוחות השטח שאנחנו עורכים בכל הפינות הקסומות אליהן אנחנו מגיעים עם הקבוצות שלנו, מביאות את התמצית של אוכל גלילי משובח – מארוחות דרוזיות ועד תבשילי קדרה, מטעימות של פיתה סאג' טרייה עם לבנה וזעתר ועד ללימונדה קרה, תה חם ומפנק ,אבטיח קר , מוזלי או חטיף אנרגיה– כזה שאי אפשר בלעדיו באמצע יום חם. 


ארוחות שטח מפנקות לקבוצות

לצד טיולי האופניים, הסדנאות ושאר ההפעלות שאנחנו מציעים לקבוצות בימי גיבוש וכיף, אנחנו עושים כל שביכולתנו לספק לכם גם את ארוחות השטח הטובות והאיכותיות ביותר.

יצרנו קשר עם חברות קייטרינג ובשלנים משובחים בכל רחבי הארץ ויחד איתם אנחנו מספקים לכם תענוג קולינרי באמצע הטבע. אין כמו לסיים טיול אופניים מאתגר ומרתק, לרדת מהאופניים, להתיישב מול הנוף והבריזה ולהנות מארוחה מפנקת שלא תמצאו באף מסעדה.

את הארוחות שלנו אנחנו מתאימים לפי אופי הקבוצה, סוג הפעילות, מיקום הפעילות ותקציב רצוי ועושים כל מה שאנחנו יכולים כדי להבטיח שתלקקו את האצבעות. 

טעימה מהנוף, ארוחה מושלמת

אנחנו ב"פייס-בייק" תופרים עבור כל קבוצה פעילות חווייתית עשירה, שיותר ממנה לא צריך. טיולי אופניים חשמליים במגוון עצום של מסלולים בכל רחבי הארץ, סדנאות ופעילויות העשרה שמתקיימות כחלק מיום הגיבוש וגם ארוחות טעימות , מיוחדות ומשביעות שנערכות מול האוויר הצח ומשאירות ללא ספק טעם של עוד.

כל הפעילויות שלנו נערכות בתיאום מראש.