פייסבייק – טיולי אופניים חשמליים למשפחות

לא חייבים לבחור בטיול משפחתי רגיל ברכב או ברגל, אין חוויה מאתגרת ומחברת יותר מאשר טיול אופניים מול הנוף המופלא של הכנרת. אנחנו ב"פייס בייק" מזמינים משפחות שמגיעות לאזור הכנרת להנות מחוויה יוצאת דופן של חיבור אל הטבע, הנוף והספורט האתגרי במסגרת טיולי אופניים חשמליים המותאמים למשפחות. 

מה מצפה לכם אצלנו? הכינו את הרגליים למסע!

משפחות שמגיעות אלינו לאחר תיאום מראש יכולות להנות מיציאה לשלל מסלולים ברחבי אזור הארבל והכנרת. טיולי המשפחות שלנו נערכים על גבי אופניים למבוגרים, לנשים ולגברים, כאשר הילדים עד גיל שבע נהנים מנסיעה בטנדם או כרכרות לאופניים ולעיתים גם על גבי ג'יפ משפחתי, שמתווסף אל החוויה.

כל המשפחות נהנות מתדריך של כמה דקות לפני תחילת המסלול, מפגש והכרות עם המדריך ולאחר מכן יוצאות אל השטח. המסלול כולל ביקור בהר ארבל, נסיעה אל חורשת המייסדים, ביקור בכפר חיטים ומשם חזרה אל תחנת היציאה

בנוסף אפשר לתאם ולהזמין מראש מסלולים ארוכים יותר, שכוללים נסיעה בשטח בכל רחבי אזור הכנרת, בהתאם לרמת המשתתפים, מספר המשתתפים, התקציב ולוח הזמנים. 

חוויה משפחתית יוצאת דופן מול נופי הכנרת

גם אם נדמה לכם שאתם מכירים את אזור הכנרת כמו את כף היד, תגלו שטיולי האופניים של "פייס בייק" הם הרפתקה של גילויים חדשים ומרגשים.

מתצפיות הנוף עוצרות הנשימה שמספק הר ארבל ועד למטעי הזיתים באיזור כפר חיטים, לפריחה העונתית שמשנה את צבעה בכל עונות השנה ועד לקסם הרי הגולן שניבטים למרחוק. זה הזמן להראות לילדים את הכנרת דרך הגלגלים ולהכיר להם ספורט מיוחד, קסום ומאתגר שמחבר בין אנשים ובין נופים.

כל טיולי המשפחות שלנו מתקיימים בתיאום מראש. המסלולים משתנים בהתאם לעונות השנה, מספר המשתתפים וגיל הילדים. משפחות שמגיעות במסגרת טיולי משפחות יכולות להנות מהפעלות קבוצתיות שונות ומשתנות, הנערכות בתיאום ובתכנון מראש.