פייסבייק – הפעלות שטח לקבוצות בכל רחבי הארץ

דמיינו לעצמכם מפגש קבוצתי באמצע נוף חשוף, במרכז העיר או רגע מהים. זוגות אופניים חשמליים מחכים לכם בשורות מסודרות, מותאמים לנשים ולגברים ומטופלים על ידי צוות מקצועי שמחכה רק לכם. מכאן יוצאים להרפתקה קבוצתית מגבשת, שכוללת טיול מודרך, הסברים והפעלות בשטח, לפי אופי הקבוצה, התקציב ולוח הזמנים. זוהי ההרפתקה הקבוצתית שמציעה לכם חברת "פייס בייק" שמביאה את האופניים החשמליים שלה לכל רחבי הארץ.

טיולי אופניים חשמליים לקבוצות

מאחורי "פייס בייק" עומד צוות מקצועי ומיומן עם ניסיון של שנים בתחום הטיולים והתיירות. אנחנו מתמחים בבנייה של ימי גיבוש וכיף לקבוצות בכל רחבי הארץ, מים המלח ועד הכנרת ורמת הגולן. כל קבוצה מקבלת יחס אישי והמסלול מותאם לצרכי הקבוצה, בהתאם לתקציב, משך הפעילות וסוג הפעילות הרצוי.

אנחנו מציעים מאות מסלולים של טיולי אופניים חשמליים בכל רחבי הארץ, מנמל תל אביב וחופיה של העיר הגדולה ועד קסם הכנרת והארבל. לצד מסלולי הטיולים, אנחנו מציעים מגוון רב של פעילויות מגבשות ומעשירות, שיהפכו את החוויה המשותפת למעניינת ומאתגרת עוד יותר.

מגוון רחב של פעילויות מרתקות לימי כיף קבוצתיים

מארוחות שטח מפנקות של אוכל גלילי משובח, מחמם ומשביע ועד לסדנאות אתגר, גיבוש ואוכל, מטיולי אופניים עם הדרכה צמודה שמשלבת סיפורים על המקום ועד ללימונדה קרה ומפנקת, אבטיח צונן או פיתה חמה עם זעתר שמחכים בתחילת המסלול או בסופו, אנחנו בונים עבור כל קבוצה שפונה אלינו את החוויה המפנקת, המאתגרת והמרתקת ביותר (וגם הטעימה, כמובן).

הטיולים שלנו מתאימים לגברים ולנשים, כאלו שמכירים את עולם האופניים החשמליים וגם מי שרוצה להתנסות בחוויה בפעם הראשונה. כל הפעילויות נערכות בתיאום מראש.